Carens , 1
Carnival , 7
Joice , 2
Pregio , 1
Sportage , 2
05 Jan 00:20 Vetura , Rahovec

Kia

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Dhj 23:56 Vetura , Rahovec

shitet dhe mdrrohet

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Tet 16:11 Vetura , Rahovec

Kia Carnival dizel

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Tet 20:52 Vetura , Rahovec

Pershendetje

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Sht 10:50 Vetura , Rahovec

kia

4 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Maj 18:08 Vetura , Rahovec

shitet

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 23:36 Vetura , Rahovec

shitet

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 13:23 Vetura , Rahovec

Kija

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Jan 10:44 Vetura , Rahovec

Shes automjetin Kombi Kia Carnival LS Disel 2001

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Jan 12:10 Vetura , Rahovec

Shitet Vetura KIA

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Nën 21:21 Vetura , Rahovec

Shes Kombi Kia.

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Tet 21:27 Vetura , Rahovec

shes dhe ndrrim i mundeshem

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Tet 20:05 Vetura , Rahovec

punon shum mir 2.9 motorri

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Tet 15:15 Vetura , Rahovec

Kia limozin

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim