16 Dhj 23:56 Vetura , Rahovec

shitet dhe mdrrohet

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Tet 16:11 Vetura , Rahovec

Kia Carnival dizel

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Tet 20:52 Vetura , Rahovec

Pershendetje

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Maj 18:08 Vetura , Rahovec

shitet

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 10:44 Vetura , Rahovec

Shes automjetin Kombi Kia Carnival LS Disel 2001

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Jan 12:10 Vetura , Rahovec

Shitet Vetura KIA

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Tet 20:05 Vetura , Rahovec

punon shum mir 2.9 motorri

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim