Sot 09:56 Vetura , Rahovec

Mercedes vito

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:55 Vetura , Rahovec

Mercedes

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:44 Vetura , Rahovec

VW Polo 1.6 Tdi me klim

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:16 Vetura , Rahovec

Golf 5 1.9 TDI me dogan dhe homologim

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:50 Vetura , Rahovec

VW GOLF 1.6 TDI ME I TE KUQE 2010

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:37 Vetura , Rahovec

Kamijon

Viti: 1988
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 23:15 Vetura , Rahovec

rahovec

200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:37 Vetura , Rahovec

Shitet

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:30 Vetura , Rahovec

Shitet

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:10 Vetura , Rahovec

VW Golf 4 benzin

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim