MAKINA , 428349
VENDBANIME , 149669
ELEKTRONIKA , 137158
TË TJERA , 46963

Sot 19:47 Vetura , Mitrovicë

BLEJM VETURA

2 222 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 19:47 Vetura , Vushtrri

AUTO PLUS - BLEJM VETURA

9 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 19:47 Vetura , Mitrovicë

MERCEDES 190 DIZEL FABRIKISHT

800 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:47 Vetura , Burim

BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 19:47 Vetura , Pejë

������ BLEJM VETURA������VOLLON ANGLEZ

3 322 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 19:47 Vetura , Fushë Kosovë

Blejm veturat me (Defekt ose Aksident)��

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 19:47 Shtëpi , Lipjan

SHITET shtëpia në Lipjan REF: SH02/18/SH

120 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Sot 19:47 Vetura , Lipjan

BLEJM TE GJITH LLOJET E VETURAV VW AUDI MERCEDES

888 888 888 888 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 19:47 Vetura , Viti

BLEJM VETURA PA DOGAN

2 222 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 19:47 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz C220 CDI Automatik Elegance EVO Navi

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:47 Vetura , Klinë

��AUTO/ZONA�� - Blejm Vetura RKS ose Pa Dogan☎️

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim