MAKINA , 295820
ELEKTRONIKA , 99606
VENDBANIME , 97945
TË TJERA , 29357

Sot 21:34 Vetura , Prishtinë

___BLEJM VETURAT ME DEFEKT DHE AKSIDENT_______VW

9 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:34 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA GJITH REGJIONIN E KOSOVES 24h

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:34 Vetura , Prishtinë

SHES PASAT 1.8T RKS ME KLIMATRONIK

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:34 Shtëpi , Prishtinë

2LOKALE ME QERA NË MAT1 I PERSHTATSHUM CALLCENTER

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
Sot 21:34 Shtëpi , Prishtinë

Shtëpia 3 katëshe në Gjakovë

80 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150
Sot 21:34 Vetura , Gjilan

AntMiner24

1 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 21:34 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi ne Tasligje

400 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 21:34 Banesa , Prishtinë

Banesë me qira ne Dardani te Bill Clintoni

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Sot 21:34 Vetura , Lipjan

Opel zafira 1.6 B viti 2002 Rks 6 muj Ulse 5+2

3 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:34 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi afer shm Sami Frasheri

145 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150
Sot 21:34 Banesa , Prishtinë

banes me qera te parku i qytetit me 2 dhoma gjumi

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 21:34 Banesa , Prishtinë

Banesa me 78m2 te Qafa

120 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 21:34 Vetura , Prishtinë

KOMPANIJA **AUTO/ZONA** BELJM VETURA PA DOGAN.

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:34 Vetura , Prishtinë

Shes Veturen Polo 1.6 disel 2010

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:34 Vetura , Mitrovicë

AUTO LAVDA GRUP

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 21:34 Banesa , Prishtinë

Zyre me qira te SHESHI

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Sot 21:34 Banesa , Prishtinë

Lëshohet banesa me qera në Emshir

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
Në fillim