MAKINA , 295820
ELEKTRONIKA , 99606
VENDBANIME , 97945
TË TJERA , 29357

Sot 11:41 Banesa , Prishtinë

LESHOJ ME QIRA ZYREN NE ULPIANE-RRUGA KRYESORE^

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Sot 11:41 Vetura , Prishtinë

BLEJ VETURA PA DOGANE DHE RKS NE TE GJITHE KOSOVEN

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:41 Vetura , Pejë

AUTO (AVANGARDE) BLEJM VETURA TARGA TË HUJA. 24h

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:41 Vetura , Prishtinë

BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAVE

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:41 Vetura , Prizren

VW Golf 4 benzin

2 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:41 Vetura , Deçan

AUTO(ZONA) BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN 24h

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:41 Banesa , Prishtinë

Ipet me qira banesa 2 dhomshe 60m2 kati 3 Aktash

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 11:41 Vetura , Prishtinë

SHE'S WV JETTA 1.9 TDI RKS

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim