19 Mar 20:59 Vetura , Drenas

Ford Turneo dizel

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Shk 13:47 Vetura , Malishevë

Ford Tourneo 1.8 Disel

2 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Nën 09:31 Vetura , Kaçanik

Shes ose ndrroj Ford

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 17:25 Vetura , Pejë

Ford Connect 1.8 TDCI

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
08 Krr 10:14 Vetura , Prishtinë

Shitet

3 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Qer 11:40 Vetura , Burim

Pikap

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Qer 21:47 Vetura , Klinë

Ford Turneo dizel

400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Mar 15:25 Vetura , Prizren

Ford Tourneo 1.8 picap bojm dhe ndrrim

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Jan 10:41 Vetura , Malishevë

ford tourneo 1.8 cdti

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 09:01 Vetura , Malishevë

per shitje ford tourneo 1.8 cdti

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 09:01 Vetura , Malishevë

Ford Tourneo 1.8 cdti

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 09:26 Vetura , Gjilan

Shitet Ford Tourneo Viti 2007 Dizel

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Nën 15:13 Vetura , Viti

shitet

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim