Sot 19:20 Vetura , Shtime

VW PASAT C3 2.0 TDI *Ndrrim i mundëshum*

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:18 Vetura , Shtime

BLEJM -X5,X6,Q7,ML,TOUAREG ↙️

8 080 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 19:17 Vetura , Shtime

SHALA-BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:58 Vetura , Shtime

Mercedes 200 dizel

900 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim