21 Jan 23:35
Linku:
Vetura , Shtime

Opel vivaro 2006, CDTI 1.9 dizel, RKS

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 21:09 Vetura , Shtime

Golf 6 (1.6) Dizel

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:56 Vetura , Shtime

Shitet nisan navara 2.5 disel 4×4 2007 viti

13 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 20:50 Vetura , Shtime

Farat per BMW vp 99 , 2002 Lir Lir e Mir

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 20:47 Vetura , Shtime

Peugeot 607 2.2HDI RKS mundsi ndrrimi

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:05 Vetura , Shtime

Lupo 1.4 TDI 2003 me Klime dhe Dogane / Ndrrim

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:02 Vetura , Shtime

Golf 5 1.9 TDI 2006 me Dogane / Ndrrim

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:49 Vetura , Shtime

Mercedes vito 2.3 dizel rks 7 muj ndrim me golf 4

2 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:48 Vetura , Shtime

Golf 4, 1.9 dizell Tdi thjesht

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:48 Vetura , Shtime

Opel vekter 2.0 dizel 2004 regjstrim 1 vjet

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:31 Vetura , Shtime

Mercedes benz c180 automatik 2002

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:30 Vetura , Shtime

Bmw 320 dizell 2002

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:30 Vetura , Shtime

Corsa c 1.2 benzin automatik 2005

4 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 19:29 Vetura , Shtime

Hyundai-Santa fe-2.0-benxin

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:29 Vetura , Shtime

Opel zafira 2.2 benzin

2 299 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:29 Vetura , Shtime

Vw-pasat-1.8-benxin-1990

700 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:29 Vetura , Shtime

Fiat bravo karavan pa dogan

699 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim