Sot 16:19 Vetura , Shtime

Mundsi nderrimi Viber

400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:59 Vetura , Shtime

Opel astra 1.9cdti

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 15:26 Vetura , Shtime

Golf 6 Shitet/Ndrrohet 2010 MeDogane dhe Homologim

9 490 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:26 Vetura , Shtime

Golf 5 1.9 TDI 2006 me Dogane / Ndrrim

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:26 Vetura , Shtime

Lupo 1.4 TDI 2003 me Klime dhe Dogane / Ndrrim

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:59 Vetura , Shtime

t4 2.4 dizel

3 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim