Sot 14:39 Vetura , Shtime

Lancia Ypsilan

3 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:57 Vetura , Shtime

WW Polo

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:31 Vetura , Shtime

Mercedes CLS AMG 320 cdi rks 1vit top

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:30 Vetura , Shtime

VW POLO

2 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:30 Vetura , Shtime

ML 320i 4x4 automatik rks tip top

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:29 Vetura , Shtime

Mercedes L 508 DIZELL rks tip top

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1980
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:29 Vetura , Shtime

Opel corsa 1.4benzin full ingjeksion rks tip top

550 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:28 Vetura , Shtime

Golf 3 1.9 tdi motorr tgolf 4shit rks 8muj

1 950 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:33 Vetura , Shtime

Opel Vectra 1.6 benzin cmimi i arsyeshum

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:19 Vetura , Shtime

Golf 4, 1.9 dizell Tdi thjesht

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:18 Vetura , Shtime

Mercedes vito 2.3 dizel rks 7 muj ndrim me golf 4

2 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:23 Vetura , Shtime

Lupo 1.4 TDI 2003 me Klime dhe Dogane / Ndrrim

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:23 Vetura , Shtime

Golf 5 1.9 TDI 2006 me Dogane / Ndrrim

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:22 Vetura , Shtime

Golf 6 Shitet/Ndrrohet 2010 MeDogane dhe Homologim

9 490 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim