21 Jan 23:35
Linku:
Vetura , Shtime

Opel vivaro 2006, CDTI 1.9 dizel, RKS

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 19:31 Vetura , Shtime

Mercedes benz c180 automatik 2002

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:30 Vetura , Shtime

Bmw 320 dizell 2002

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:30 Vetura , Shtime

Corsa c 1.2 benzin automatik 2005

4 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 19:29 Vetura , Shtime

Hyundai-Santa fe-2.0-benxin

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:29 Vetura , Shtime

Opel zafira 2.2 benzin

2 299 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:29 Vetura , Shtime

Vw-pasat-1.8-benxin-1990

700 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:29 Vetura , Shtime

Fiat bravo karavan pa dogan

699 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:16 Vetura , Shtime

Golf 4, 1.9 dizell Tdi thjesht

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:16 Vetura , Shtime

Mercedes vito 2.3 dizel rks 7 muj ndrim me golf 4

2 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:08 Vetura , Shtime

Golf 6 Shitet/Ndrrohet 2010 MeDogane dhe Homologim

9 490 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:08 Vetura , Shtime

Golf 5 1.9 TDI 2006 me Dogane / Ndrrim

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:07 Vetura , Shtime

Lupo 1.4 TDI 2003 me Klime dhe Dogane / Ndrrim

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:09 Vetura , Shtime

Golf 1.6 dizell

580 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1986
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 17:09 Vetura , Shtime

Opel astra 1.9cdti

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim