Sot 09:24 Shtëpi , Shtime

SHITET shtëpia në #Shtime

65 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
Dje 12:47 Shtëpi , Shtime

Shitet shtepija e mobilune

70 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160
14 Jan 18:43 Shtëpi , Shtime

Qeni shitet

200 EUR

Numri i dhomave: 1
09 Jan 16:19 Shtëpi , Shtime

shitet trullin ne rr.Tranzitore shtime

2 500 EUR

Numri i dhomave: 1
09 Jan 12:11 Shtëpi , Shtime

Prodajem kucu u Pancevo

79 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
01 Jan 18:28 Shtëpi , Shtime

Shitet shpia me 30 ari

Numri i dhomave: 3
31 Dhj 13:14 Shtëpi , Shtime

Shitet shtepia

Numri i dhomave: 5
15 Nën 15:08 Shtëpi , Shtime

Shes

55 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 180
15 Gush 10:33 Shtëpi , Shtime

Shes shtepi

Numri i dhomave: 4
20 Korr 07:50 Shtëpi , Shtime

shtepi

Numri i dhomave: 4
21 Qer 16:12 Shtëpi , Shtime

Shtime

Numri i dhomave: 4
12 Maj 12:59 Shtëpi , Shtime

Shtepi dhe truall

Numri i dhomave: 3,5
31 Mar 20:53 Shtëpi , Shtime

shitet

1 EUR

Numri i dhomave: 2
17 Mar 19:31 Shtëpi , Shtime

Shtepi

Numri i dhomave: 4
13 Mar 21:14 Shtëpi , Shtime

Shtepi

2 EUR

Numri i dhomave: 5
15 Jan 15:25 Shtëpi , Shtime

Shtepi ne shitje

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
26 Dhj 17:55 Shtëpi , Shtime

shitet shtepija ekopletuar

21 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 90
17 Dhj 13:48 Shtëpi , Shtime

Shtepia ne Shtime

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
10 Dhj 19:51 Shtëpi , Shtime

Shtepi ne Shtime

60 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 160
30 Korr 13:43 Shtëpi , Shtime

Shtepia ne Shtime

250 000 EUR

Numri i dhomave: 5
11 Maj 17:02 Shtëpi , Shtime

baj suvatimi e shpijave mbrenda dhe jasht

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 20
11 Maj 16:57 Shtëpi , Shtime

punoj villa te ndryshme

9 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Në fillim