Sot 07:56 Vetura , Shtime

SHALA-BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:55 Vetura , Shtime

BLEJM -X5,X6,Q7,ML,TOUAREG ↙️

8 080 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:53 Vetura , Shtime

Shitet nisan navara 2.5 disel rks 1 vit

12 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:31 Vetura , Shtime

Mercedes C220

5 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:02 Vetura , Shtime

Renalu espase 3

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:52 Vetura , Shtime

Mercedes 190 Dizell. 11 muj Rixhistrim sh imir

1 250 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:49 Vetura , Shtime

VW PASAT C3 2.0 TDI *Ndrrim i mundëshum*

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:48 Vetura , Shtime

GOLF 7 • viti 2013 • 2.0 • RKS

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:22 Vetura , Shtime

golf 5 dizel 1.9 tdi i thjesht, edhe ndrrim

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:22 Vetura , Shtime

golf 5 tdi 1.9 i thjesht 10 muj rks

4 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim