Dje 14:09 Banesa , Skenderaj

shitet

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
23 Maj 17:34 Banesa , Skenderaj

Shitet Banesa

Numri i dhomave: 3,5
17 Maj 02:58 Banesa , Skenderaj

Banesa/Shtepia me qera

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
14 Maj 08:37 Banesa , Skenderaj

Shitetë Banesa

480 EUR

Numri i dhomave: 2
07 Maj 11:04 Banesa , Skenderaj

Shitet banesa

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
04 Maj 14:48 Banesa , Skenderaj

Shitet

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
04 Maj 14:40 Banesa , Skenderaj

Shitet

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
02 Pri 08:56 Banesa , Skenderaj

Shiten banesa dhe lokale afariste

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 100
10 Shk 18:58 Banesa , Skenderaj

Ndertuar nga Tregtia shum afer shkolles

29 900 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
05 Shk 17:07 Banesa , Skenderaj

Shiten banesa dhe lokale.

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
26 Dhj 23:52 Banesa , Skenderaj

GILINDERA

Numri i dhomave: 1
25 Dhj 21:40 Banesa , Skenderaj

Shitet banesa urgjent

33 000 EUR

Numri i dhomave: 3
23 Dhj 23:45 Banesa , Skenderaj

Ipet Banesa me qira ne sheshin Adem Jashari

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
06 Dhj 22:22 Banesa , Skenderaj

Banesa ne shitje

37 000 EUR

Numri i dhomave: 3
20 Tet 22:51 Banesa , Skenderaj

Banesa ne Skenderaj

28 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
14 Tet 21:52 Banesa , Skenderaj

Lshohet me Qira Banesa

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
12 Sht 11:51 Banesa , Skenderaj

Shiten Banesa te reja ne Skenderaj

37 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
26 Gush 16:21 Banesa , Skenderaj

Shitet banesa

Numri i dhomave: 3
08 Korr 12:55 Banesa , Skenderaj

Jap banes me qera ne Shengjin

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
24 Qer 15:48 Banesa , Skenderaj

Shitet banesa

Numri i dhomave: 3
22 Pri 21:35 Banesa , Skenderaj

Shes Banes ne Skenderaj Afer Statcionit Policis

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
04 Pri 22:21 Banesa , Skenderaj

Skenderaj

Numri i dhomave: 2
03 Mar 17:08 Banesa , Skenderaj

Leshohet Banesa me qera

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Në fillim