Sot 11:59 Vetura , Skenderaj

��Blejm Gjitha Modelet e Reja Veturav 2010-2018 ��

25 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 11:58 Vetura , Skenderaj

SHALA-BLEJ VETUR PA EDHE ME DOGAN DEFEKT AKSIDENT

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:58 Vetura , Skenderaj

SHALA-BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2009
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 11:51 Vetura , Skenderaj

Land Rover Freelander 2,0D (4x4) Cabrio/Coupe

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim