Sot 17:18 Shtëpi , Skenderaj

__________SHTEPIA__NE__SHITJE!__________

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 150
14 Shk 22:45 Shtëpi , Skenderaj

Shitet shtepia ose ipet me qera

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 7
14 Shk 22:29 Shtëpi , Skenderaj

Shitet

Numri i dhomave: 5
13 Shk 11:13 Banesa , Skenderaj

Shitetë Banesa

480 EUR

Numri i dhomave: 2
10 Shk 18:58 Banesa , Skenderaj

Ndertuar nga Tregtia shum afer shkolles

29 900 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
05 Shk 17:07 Banesa , Skenderaj

Shiten banesa dhe lokale.

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Në fillim