19 Pri 14:28 Vetura , Skenderaj

PASAT ME KLIM VITI 1996-rexhistrim deri 11-2019

2 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
19 Pri 12:38 Vetura , Skenderaj

Shes ford galaxy i aksidentun RKS

850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Pri 12:37 Vetura , Skenderaj

Shes suzuki vitara 1.6 benzin RKS

2 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Pri 12:12 Vetura , Skenderaj

��Blejm Gjitha Modelet e Reja Veturav 2010-2018 ��

25 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Pri 10:49 Vetura , Skenderaj

opel astra u shit flm merrjep

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Pri 08:12 Vetura , Skenderaj

Shes dhe ndrroj CITRUEN C3 DIZEL 1.4 HDI

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Pri 08:06 Vetura , Skenderaj

Shes dhe ndrroj Audi a6 1.9 dizel

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Pri 22:53 Vetura , Skenderaj

Shes ose ndrroj touran

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Pri 22:45 Vetura , Skenderaj

Shes ose ndrroj kedin

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Pri 21:17 Vetura , Skenderaj

Golf 2 1.6 dizell

700 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Pri 19:33 Vetura , Skenderaj

Audi Q5

13 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Pri 19:04 Vetura , Skenderaj

Opel kadett ����

470 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim