14 Gush 19:07 Vetura , Skenderaj

Shitet Mercedes cls 320 cdi

16 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Gush 12:35 Banesa , Skenderaj

Banesa ne shitje

30 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
12 Gush 14:55 Vetura , Skenderaj

Kombi 2001

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Gush 18:26 Vetura , Skenderaj

audi a4 benzin

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Gush 10:58 Vetura , Skenderaj

Golf2 turbo 1.6 nje vit sigurim -88

1 499 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Gush 22:28 Vetura , Skenderaj

Passat

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Gush 18:08 Vetura , Skenderaj

urxhent shitet

700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Gush 21:42 Vetura , Skenderaj

urxent shitet vetura

700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Gush 16:41 Shtëpi , Skenderaj

Tuki

60 EUR

Numri i dhomave: 5
09 Gush 14:52 Vetura , Skenderaj

Bmw 318 i -92

1 750 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Gush 13:14 Vetura , Skenderaj

Shitet dhe ndrrohet

1 700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Gush 11:24 Banesa , Skenderaj

Banesë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
09 Gush 10:13 Vetura , Skenderaj

Polo 1.9 tdi dy te kuqe

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Gush 16:04 Vetura , Skenderaj

Citroen Jumper 2.8 Hdi

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 15:57 Vetura , Skenderaj

Citroen jumper 2.8 Hdi

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim