Dje 13:49 Vetura , Skenderaj

VW Jetta 1.9 TDI 2009 Automatik DSG

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:58 Vetura , Skenderaj

Golf 2 1.6D 91

1 350 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 12:50 Vetura , Skenderaj

Shes dhe ndrroj Land Rover benxin viti2001

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:59 Vetura , Skenderaj

Shes mitsubish L200 viti1998 km 120mij ch tabela

6 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 10:17 Vetura , Skenderaj

Shitet BMW x3

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:28 Vetura , Skenderaj

Audi A4 TDI me targa te huaja

999 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:08 Vetura , Skenderaj

PIKAP 1.9 DIZELL

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 06:28 Vetura , Skenderaj

Kombi

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Shk 23:30 Vetura , Skenderaj

Mazd 323 urgjent

850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Shk 22:45 Shtëpi , Skenderaj

Shitet shtepia ose ipet me qera

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 7
14 Shk 22:29 Vetura , Skenderaj

Shitet golf 7 ne gjendje shum te mir

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 22:29 Shtëpi , Skenderaj

Shitet

Numri i dhomave: 5
Në fillim