Dje 12:50 Vetura , Skenderaj

Shes dhe ndrroj Land Rover benxin viti2001

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 22:40 Vetura , Skenderaj

Shes dhe ndrroj ford Monde dizel 2.0 viti 2002

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Shk 09:20 Vetura , Skenderaj

ushit flm merrjep shummmm

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Jan 13:49 Vetura , Skenderaj

Shitet T5

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 08:38 Vetura , Skenderaj

ushit flm merrjep shummmmm

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 18:28 Vetura , Skenderaj

Toyota Rav4

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
17 Jan 18:50 Vetura , Skenderaj

Shitet ivevo

1 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
17 Jan 18:48 Vetura , Skenderaj

Shietet

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Në fillim