Sot 14:08 Vetura , Skenderaj

BLEJM -X5,X6,Q7,ML,TOUAREG ��

8 080 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 14:08 Vetura , Skenderaj

BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:08 Vetura , Skenderaj

⚠️⚠️⚠️ AUTO KOSOVA ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA

5 555 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 14:07 Vetura , Skenderaj

������ BLEJM VETURA������ME AKSIDENT

4 444 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 14:07 Vetura , Skenderaj

������ BLEJM VETURA������ME AKSIDENT

4 444 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 14:07 Vetura , Skenderaj

AutoShitje24 Blejm veturat RKS ose pa dogan defekt

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 14:06 Vetura , Skenderaj

Shiten fellnet per mercedes ose ndrrohen

99 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 14:05 Vetura , Skenderaj

shitet Audi a 4 2002 ndrrim i munshem

3 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 14:01 Vetura , Skenderaj

Rent A Car BELGA vetura prej 15€/ dite

15 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:34 Vetura , Skenderaj

Shes Polo-n ne gjendje te rregullt viti-96 ndrroi

1 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Në fillim