MAKINA , 315239
ELEKTRONIKA , 106062
VENDBANIME , 104406
TË TJERA , 31724

Sot 16:06 Banesa , Prishtinë

Banesa ne Kalabri

750 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 16:06 Banesa , Prishtinë

Banesa ne lagjen Aktash me 80.4m2

68 340 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 16:06 Banesa , Prishtinë

Ipet me qira banesa 4 dhomëshe 110m2 Kodra Diellit

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
Sot 16:06 Vetura , Prishtinë

Mercedes C220 CDI Automatik AVANTGARD

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:06 Banesa , Prishtinë

Banes me qira ne Tophane

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 16:06 Vetura , Prishtinë

AUTO-24 I BLEJM VETURAT PA DOGAN DHE ME DEFEKTE��

7 111 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:06 Banesa , Prishtinë

Leshohet Banesa me Qira ne Qender te Qytetit

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 16:06 Vetura , Prishtinë

Chrysler sebring 2009. Rks. 2.0 tdi.

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:06 Vetura , Prishtinë

Grande Cheroke 2005 Benxin-pline RKS 1vit

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:06 Banesa , Prishtinë

Banesë 70m2 ne shitje, ne Pejton.

91 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Sot 16:06 Vetura , Rahovec

VW Caddy viti 2000

1 150 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 16:06 Vetura , Gjilan

Auto24 Kosove shit blerje

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 16:06 Banesa , Prishtinë

Banesë me QIra ne Qender te Pro credit Bank

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Sot 16:06 Vetura , Prishtinë

RANGE ROVER SPORT 2.7

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim