MAKINA , 314901
ELEKTRONIKA , 105864
VENDBANIME , 104275
TË TJERA , 31651

Sot 16:55 Banesa , Prishtinë

Ofroj Banes Me Qera Ne Dardani (Pllato)

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 16:55 Banesa , Prishtinë

Banesë me qira e pa banuar më parë

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 16:55 Banesa , Prishtinë

Ofroj Banes Me Qera Tridhomeshe (Sh.Elena Gjika)##

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 16:55 Vetura , Prishtinë

SHES PEUGEOT 206 BENZIN TARGA T ZVICRRES 2003

950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:55 Vetura , Prishtinë

AUTO-24 BLEJM VETURA ME DEFEKT DHE PA DOGANUARA

6 655 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:55 Banesa , Prishtinë

⭕️Shitet banesa 110m2 në Tophane

750 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 16:55 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qera ne Pejton

5 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100
Sot 16:55 Vetura , Ferizaj

BLEJM VETURA AUTO LAVDA

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 16:55 Vetura , Prishtinë

��AUTO(SHALA)BLEJ VETURA AKSIDENT DEFEKT QESPERDOR

500 000 000 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:55 Vetura , Prishtinë

PASSAT 1,9 TDI 2003 HIGHLINE

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:55 Banesa , Prishtinë

Ipet me qira banesa 2 dhomshe 60m2 kati 2 Dardani

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Në fillim