MAKINA , 295820
ELEKTRONIKA , 99606
VENDBANIME , 97945
TË TJERA , 29357

Sot 00:02 Shtëpi , Gjakovë

Shtepi dhe dy dyqane

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Sot 00:02 Banesa , Prishtinë

Banesë me qira ne Lagje te Spitalit afer Super Viv

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 00:02 Banesa , Prishtinë

Banesë me Qira ne Rrugën B të Lin Projekti

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 00:02 Banesa , Prishtinë

Banes me qira në MAti 1 te Princesha

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 00:01 Banesa , Prishtinë

Banes me qira per Banim dhe Zyre ne Shesh

500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 00:01 Vetura , Fushë Kosovë

Labi Pc blejm antminer S7, S9��

1 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 00:01 Vetura , Gjilan

AntMiner24

1 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:01 Vetura , Prishtinë

Shitet

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:01 Banesa , Prishtinë

Banese me qera ne DARDANI mbi kurriz

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Sot 00:01 Banesa , Prishtinë

Banesë me Qira ne Qender mbrapa Qeverisë

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 00:01 Vetura , Prizren

// Golf 3 1,6 b 1 Vit Rks //

1 800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:01 Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM VETURA M.P DOGAN+AKSIDENT NE GJITH KOSOVEN

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 00:01 Vetura , Besianë

AUTOSHALA BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAVE-KS

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim