MAKINA , 305249
ELEKTRONIKA , 102667
VENDBANIME , 100963
TË TJERA , 30642

Sot 09:07 Vetura , Vushtrri

AUDI A5 2.0 TDI FULL EKSTRA -11

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:07 Vetura , Prishtinë

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK TIPTRONIK NI VIT RKS EXT

6 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:07 Vetura , Prishtinë

AUTO-24 BLEJM VETURA ME DEFEKT DHE PA DOGANUARA

6 655 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:07 Vetura , Shtime

Kompanija **AUTO/ZONA** Blejm Vetura 24h

5 555 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:07 Vetura , Prishtinë

VW GOLF V Plus GOAL 1.9 TDI 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:07 Vetura , Pejë

Opel Montery Dizell 4x4 e shes urgjent

1 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:07 Vetura , Lipjan

VW TAURAN 2.0 TDI..DSG..2011..FULL

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:07 Banesa , Prishtinë

Banese ne Qender

150 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 09:07 Vetura , Prishtinë

��AUTO(SHALA)BLEJ VETURA M+P DOGAN TER KOSOVEN��

105 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:07 Banesa , Prishtinë

Leshoje BANES me QIRA ne ARBERI (DRAGODAN)*

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 09:07 Banesa , Prishtinë

Q41 Zyre / Lokal me Qera

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 180
Sot 09:07 Vetura , Prishtinë

Shes Veturen Mersedes E Clas 350 Cdi Automatik2014

28 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:07 Banesa , Prishtinë

QIRA BANESE ME QIRA 3 DHOMA FJETJE

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 09:07 Vetura , Mitrovicë

Mercedes Benz 190 D Regjistrim deri 02.10.2018

950 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:07 Vetura , Prishtinë

Shitet JEP Liberty - 2.5 crd

5 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:07 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi ne Qagllavicë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Në fillim