MAKINA , 295604
ELEKTRONIKA , 99547
VENDBANIME , 97821
TË TJERA , 29327

Sot 19:42 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qera ne Dragodan

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Sot 19:42 Vetura , Vushtrri

BMV 320 DIZEL 2.0 RKS 10 MUJ OSE NDRROJ

3 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:42 Banesa , Prishtinë

BANES SUPER LLUKSOZE TE PRIMEGROUP

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 19:42 Vetura , Mitrovicë

vito dizel cdi108 rks boj ndrrim

2 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:42 Banesa , Prishtinë

Lëshohet banesa me qera mrapa Teatrit

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 19:42 Banesa , Prishtinë

Ofrohet banes me qera ne Ulpiane

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Sot 19:42 Vetura , Lipjan

BLEJM VETURA BMW 330 530 Mercedes CLS ML 320 420

6 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 19:42 Banesa , Prishtinë

Banese luksoze ne Mati 1 2+1

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 19:42 Vetura , Prishtinë

Shes Veturen BMW X5 3.0d viti 2003

6 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:42 Vetura , Prishtinë

BLEJ VETURA PA DOGANE DHE RKS NE TE GJITHE KOSOVEN

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:42
Linku:
Banesa , Prishtinë

Ofrohet banesa 70m2 me qira ne Tophane !DELTA

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Në fillim