MAKINA , 306707
ELEKTRONIKA , 103299
VENDBANIME , 101437
TË TJERA , 30864

Sot 16:29 Banesa , Prishtinë

Ipet banesa me qira ne qender te sofrabezi

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
Sot 16:29 Vetura , Ferizaj

Citroen c4 1.6 hdi me digane 2006

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:29 Banesa , Prishtinë

Leshojm banes ekskluzive në Ulpian,

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 16:29 Banesa , Prishtinë

BANESE NE ULPiJAN

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 16:29 Vetura , Prishtinë

AUTO-24 I BLEJM VETURAT PA DOGAN DHE ME DEFEKTE��

7 111 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim