Sot 07:41 Vetura , Ferizaj

AUTO(SHALA)BLEJ GJITHA LLOJET VETURAV NETER KOSOVN

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:41 Vetura , Gjilan

AntMiner24

1 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 07:40 Vetura , Prishtinë

**AUTO/ZONA** BLEJM VETURA PA DOGAN 24h ����

8 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 07:39 Vetura , Lipjan

/Auto-24/BLEJM VETURA TE REGJISTRUARA RKS VW BMW

6 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:38 Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM VETURA ME DEFEKT DHE PA DOGAN VW BMW MERCEDE

7 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:26 Vetura , Prishtinë

Audi A3 2.0 TDI AUTOMATIK DSG FULL EXTRA ����

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:18 Vetura , Mitrovicë

Audi A3 2.0 TDI S-tronic

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 06:03 Vetura , Ferizaj

Audi A3 2.0-TDI

7 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:58 Vetura , Deçan

Mundësi të shpejta dhe të lehta për kredi

550 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 02:12 Vetura , Vushtrri

Audi a3 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:07 Vetura , Vushtrri

Audi A3 2.0TDI SportBack Doganuar + Homulogim

8 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:51 Vetura , Besianë

Audi A3 2.0 TDI sportbeck

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:34 Vetura , Prishtinë

Audi A3 tdi 2.0 S tronic viti 2014

16 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:13 Vetura , Prishtinë

AUDI A3 1.9 TDI DSG RKS SUPER E MIR EDHE E NDRROJM

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:33 Vetura , Viti

Audi A3 .105 chevo

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:32 Vetura , Prishtinë

AUDI

220 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 22:17 Vetura , Prishtinë

Audi A3 AUTOMATIK

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:03 Vetura , Prishtinë

Audi A3 1.8T Quattro Pa Dogan CH Ndrrohet

1 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:32 Vetura , Skenderaj

Audi a3 S line 2007 rks gjendje perfekte

7 599 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:31 Vetura , Prishtinë

Audi A3 2.0 2005 manual

6 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:59 Vetura , Prishtinë

Audi a3 2.0 tdi - 2008

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:36 Vetura , Vushtrri

AUDI A3 2.0 TDI FULL EKSTRA - 13

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:25 Vetura , Lipjan

Rent a car�� lorenti ����

15 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:18 Vetura , Prizren

RENT A CAR

25 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 19:57 Vetura , Ferizaj

Audi A3 1.9 TDI face lift vp 2009 me dogan

9 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:51 Vetura , Ferizaj

AUDI A3 2.0 TDI AUTOMATIK S_Line - 09

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:50 Vetura , Ferizaj

AUDI A3 2.0 TDI AUTOMATIK

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:49 Vetura , Ferizaj

AUDI A3 SPORTBACK 1.9 TDI - 08

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:45 Vetura , Vushtrri

Audi A3

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:20 Vetura , Gjilan

Audi A3 2.0 tdi S-tronik nga zvicrra

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 19:10 Vetura , Vushtrri

Shes - Audi a3 1.9 TDI "Mundesi Ndrrimi"

4 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:46 Vetura , Vushtrri

AUDI A3 1.9 TDi rks ndrrimi munshum

2 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:18 Vetura , Prishtinë

Audi A3 Sline 2.0 tdi 140 ps

9 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:17 Vetura , Viti

Audi A3 2.0 TDI automatic s-tronic s-line 2011

15 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 17:42 Vetura , Mitrovicë

Audi A3

12 250 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:38 Vetura , Mitrovicë

Audi A3 Urgjent

4 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:30 Vetura , Prishtinë

AUDI A3 1.9 TDI FACELIFT

10 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:27 Vetura , Prishtinë

Audi a3 automatik

6 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:21 Vetura , Prishtinë

AUDI A3 2.0 TDI SPORT BACK 170PS

11 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:10 Vetura , Lipjan

Audi a3 1.9 TDI ngjendje perfekte

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:57 Vetura , Prishtinë

AUDI A3 SPORTBACK 2.0 TDI AUTOMATIK DSG VITI 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:51 Vetura , Gjilan

Audi a3 1.8 Turbo 5v 150ps Ndrrim ii Mundshem

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 16:41 Vetura , Kaçanik

BLejm Veura Te Reja DHe Tvjetra +37745207664

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim