Sot 00:13 Banesa , Viti

Ringa (Shitet Banesa ne Viti)475/18

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
28 Dhj 16:42 Banesa , Viti

shite banesa

Numri i dhomave: 3,5
23 Dhj 11:22 Banesa , Viti

Shitet

Numri i dhomave: 3
14 Dhj 20:56 Banesa , Viti

9 banesa me qera

Numri i dhomave: 2
02 Dhj 12:48 Banesa , Viti

Urgjent Shitet banes ne viti

Numri i dhomave: 3
21 Nën 09:32 Banesa , Viti

kerkoj banes

Numri i dhomave: 2
04 Nën 00:57 Banesa , Viti

Banes dhe lokale

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
08 Tet 11:49 Banesa , Viti

kaisar

40 000 EUR

Numri i dhomave: 1
16 Sht 17:15 Banesa , Viti

Ipet banesa me qera

Numri i dhomave: 3
08 Sht 13:24 Banesa , Viti

Banesat ne shitje te shkollat e mesme

1 EUR

Numri i dhomave: 2,5
29 Korr 02:19 Banesa , Viti

Banesa ne shitje 2+1

54 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
08 Qer 15:30 Banesa , Viti

shitet banesa ne durres

550 EUR

Numri i dhomave: 2
22 Maj 11:45 Banesa , Viti

Shitet Banesa

33 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
17 Maj 18:11 Banesa , Viti

shitet banesa

550 EUR

Numri i dhomave: 2
06 Maj 20:14 Banesa , Viti

Banes me qera

Numri i dhomave: 2
28 Pri 13:28 Banesa , Viti

banesa ne shitje

550 EUR

Numri i dhomave: 2
23 Jan 02:21 Banesa , Viti

Shitet Banesa

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
20 Sht 14:38 Banesa , Viti

shitet banesa

90 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 170
15 Sht 22:37 Banesa , Viti

Banesa në shitje

500 EUR

Numri i dhomave: 2
10 Gush 17:20 Banesa , Viti

Banes me qera

Numri i dhomave: 3
01 Korr 10:34 Banesa , Viti

Banese me Qera plazhi durresit ( shkembi kavajes)

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
30 Qer 11:20 Banesa , Viti

Ipet banesa me qera

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
07 Qer 00:23 Banesa , Viti

banesa

37 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
27 Maj 13:22 Banesa , Viti

Durres

500 EUR

Numri i dhomave: 2
20 Maj 10:02 Banesa , Viti

Banesa ne shitje

37 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Në fillim