Sot 04:29 Vetura , Viti

BLEJM VETURA PA DOGAN

2 222 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 04:29 Vetura , Viti

BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

Viti: 2010
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 04:28 Vetura , Viti

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET

2 222 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 04:18 Vetura , Viti

Opel Corsa

750 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 03:40 Vetura , Viti

⚠️⚠️⚠️ AUTO KOSOVA ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 02:51 Vetura , Viti

audi

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 01:26 Telefona celular , Viti

zte

110 EUR

Dje 23:25 Vetura , Viti

Mercedes E 220 CDI

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:21 Vetura , Viti

sa dad ad

3 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 22:40 Vetura , Viti

VW PASSAT 1.9 TD(I) KUQE RKS 8 MUJ

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:40 Vetura , Viti

VW GOLF 5 1.9 TDI RKS ME LIBRA SERVISI

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:40 Vetura , Viti

OPEL ASTRA BENZIN 1.8 I THJESHT RKS

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:39 Vetura , Viti

BMW 116 2.0 DIZE FACELIFT DOGAN+HOMOGOLIM

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:30 Vetura , Viti

VW Golf 1,9 TDI GL

1 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:24 Vetura , Viti

Shes pasatin 1.8 benzin viti 1991 1 vit rks

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:20 Vetura , Viti

Shes Matorrin 1.9 TDI

400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim