Sot 15:30 Vetura , Viti

Bmw 2.0d Automatik ( Mundèsi Ndrrimi )

9 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:22 Vetura , Viti

golf 1 amortizera te mramt koni

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:02 Vetura , Viti

CITROEN C4 DIZEL 1,6

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:48 Vetura , Viti

BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

Viti: 2010
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 14:47 Vetura , Viti

Passat B7

7 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:47 Vetura , Viti

⚠️⚠️⚠️ AUTO KOSOVA ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 14:42 Vetura , Viti

Range Rover Sport

16 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:40 Vetura , Viti

Shes pasat 1.9 dizell ne dy kuqe viti 2003

3 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:39 Vetura , Viti

Shes golf 6 dizell 2.0 viti2009

5 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:38 Vetura , Viti

Shes reno megano 1.9 dizell cdi 6 shpejtsi

2 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim