Sot 22:00 Vetura , Viti

<<AUTO/ZONA>> Blejm Vetura Pa Dogan ose Rks ����

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:29 Vetura , Viti

Pasat 1.6 dizel

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 21:20 Vetura , Viti

dizell ,ne rks i qlajmruare

Viti: 1991
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 21:18 Vetura , Viti

Mini Cooper

5 440 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:56 Vetura , Viti

shes audi a6 2.0 dizel 7muj regj 05

6 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:54 Vetura , Viti

PJES PER FORDA

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 20:35 Vetura , Viti

GOLF 4 2002 1.9 TDI (DI) RKS "PACIFIK":)

5 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:33 Vetura , Viti

Mercedes MB 100 shes pjese

20 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:32 Vetura , Viti

Matorr Mercedes 190 Benzin 2.0

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:32 Vetura , Viti

Menjaqi per Mercedes 190 Automatic dhe matorr 2.0

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:08 Vetura , Viti

Audi A3 2.0 TDI automatic s-tronic s-line 2011

15 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 20:06 Vetura , Viti

BMW 520d M-paket optik Lekur navigacion 2010

9 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:04 Vetura , Viti

LT 2.5 dizell regjistrim ipar n ks 3.3m prokolicen

3 990 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:59 Shtëpi , Viti

Urgjent shes 35 ari trull

75 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 19:58 Vetura , Viti

U SHIT

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:52 Vetura , Viti

GOLF IV 1.9 TDI 2000 RKS 10 MUJ KLIMATRONIK.

3 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim