07 Dhj 23:04 Vetura , Viti

shitet dhe nrrohet

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Qer 22:57 Vetura , Viti

Seati ne shitje

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Nën 14:34 Vetura , Viti

Seat cordoba 1.4 benzinë

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Tet 22:26 Vetura , Viti

Ndrroj me VW Golf lV

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Tet 20:58 Vetura , Viti

Seat Cordoba

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim