Dje 09:37 Vetura , Viti

Shes vw t5 ose ndrrim me golf 5

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:28 Vetura , Viti

Bmw 320 M///Sport FACELIFT Full Opsion

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:25 Vetura , Viti

Shitet kombi vw t4 1.9 dizel

1 599 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:57 Vetura , Viti

Shitet Braniku Citroen C4 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 08:56 Vetura , Viti

Pjes per Renault Espace 3.0 dci

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 08:47 Vetura , Viti

Golf 7

13 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 08:47 Vetura , Viti

Shes VW Golf 6 2.0 TDI

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 08:46 Vetura , Viti

Shes VW Golf 6

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 04:19 Vetura , Viti

Mercedes benz cdi

19 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 00:30 Vetura , Viti

Citroen Saxo 1.6

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 23:02 Vetura , Viti

PJES PER FORDA

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Shk 21:41 Vetura , Viti

LANDROVER DEFENDER 130 TDI; DHE 110 TDI ASHT SHIT

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Shk 20:29 Vetura , Viti

BLEJM VETURA TE VOGLA ME DEFEKTE OSE AKSIDENTE

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 20:18 Vetura , Viti

SHITET SEAT TOLEDO 1.8 BENZIN REGJISTRIM 10MUj

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Shk 20:18 Vetura , Viti

SHITET AUDI A3 1.9 TDI RKS 5MUJ VITI 1999

2 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Shk 20:17 Vetura , Viti

SHITET PEZHO 207 1.4 DIZEL 2008 REGJISTRIM 1VIT

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 19:58 Vetura , Viti

Shes mercedes 200 viti 1989

1 450 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim