Sot 22:52 Vetura , Viti

BLEJM VETURA PA DOGAN

2 222 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 22:52 Vetura , Viti

⚠️⚠️⚠️ AUTO KOSOVA ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 22:52 Vetura , Viti

BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

Viti: 2010
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 22:52 Vetura , Viti

Blejm veturat me (Defekt ose Aksident)��������

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 22:51 Vetura , Viti

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET

2 222 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 22:21 Vetura , Viti

Shes veturen Touran

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:54 Vetura , Viti

Fiat palio 1.2 benzin 11-01-2020 Rks viti 99 klima

1 499 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:53 Vetura , Viti

VW Golf 2

600 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:52 Vetura , Viti

Opel astra 1.7 turbo dizel viti 93

1 100 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:20 TË TJERA , Viti

Kuzhinë

130 EUR Çmimi me zbritje

Në fillim