Sot 18:53 Vetura , Vushtrri

BORA DIZEL 1.9 TDI RKS

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:52 Vetura , Vushtrri

Shes - Fiat Scudo 2.0 Dizel "Boj edhe Ndrrim"

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:51 Vetura , Vushtrri

Shes ndrroj pesho 307 viti 2004 dizell rks 1 vit

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:51 Vetura , Vushtrri

Shes - Fiat Punto 1.9 Dizel "' 5 Muj RKS "'

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:50 Vetura , Vushtrri

Shes - Audi a3 1.9 TDI "' 8 muj RKS "'

3 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:50 Vetura , Vushtrri

Shes - Fiat Punto 1.9 JTD "' Mundesi Ndrrimi "'

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:49 Vetura , Vushtrri

Shes - Ford Focus 1.8 Dizel "' 1 Vit RKS "'

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:48 Vetura , Vushtrri

SEAT ALTEA 2.0 TDI AUTOMATIK DSG FULL EXTRA

5 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:47 Vetura , Vushtrri

Shes - Pikap Ceddy 1.9 Dizel "' 6 Muj RKS "'

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:44 Vetura , Vushtrri

Audi A4 1.9TDI RKS9muaj Climaronic V.p 99 F.Extra

3 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:44
Linku:
Vetura , Vushtrri

Rent a Car Prince Lire dhe Mire

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:44
Linku:
Vetura , Vushtrri

Rent a Car Prince Lire dhe Mire

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:38 Vetura , Vushtrri

Shes - Audi A6 1.9 TDI "' BOJ edhe NDRRIM "'

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:37 Vetura , Vushtrri

Mercedes ML 270 disel automatik 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:34 Vetura , Vushtrri

Golf 6 2.0 disel manual 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:23 Vetura , Vushtrri

Kombi T4 1.9 dizell rks 5 ulse ndrrimi munshum

3 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:22 Vetura , Vushtrri

Shes ndrrol ml270 automatik 1 vit rks

4 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:22 Vetura , Vushtrri

Mercedes-CDI-03-Gjysum-Automatik-1.7-Dizell

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:22 Vetura , Vushtrri

Touran 1.9 D$G 1.9 viti 2005 10 muj rks ndrrimi mu

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:21 Vetura , Vushtrri

BMW 730 rks tiptronik rks full ekstra ndrrimi muns

6 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:20 Vetura , Vushtrri

shitet ose ndrrohet opel astra

2 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:20 Vetura , Vushtrri

Shes ndrroj golf 5 1.9 TDI 1 vit rks ndrrimi munsh

5 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:20 Vetura , Vushtrri

Mercedes-BENZ 250D -91

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim