20 Jan 18:37
Linku:
Vetura , Vushtrri

Rent a Car Prince Lire dhe Mire

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Jan 18:37
Linku:
Vetura , Vushtrri

Rent a Car Prince Lire dhe Mire

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Jan 10:09
Linku:
Vetura , Vushtrri

Shes Opell Astra

4 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 17:05 Vetura , Vushtrri

Shitet Opel Combo

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:05 Vetura , Vushtrri

PEZHO 207 1.4B RKS 2011 KLIM 4900EURO

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:02 Vetura , Vushtrri

Shes - Audi A3 1.9 Dizell “ 11 Muj RKS “

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:00 Vetura , Vushtrri

Opel astra 1.7 viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:00 Vetura , Vushtrri

Golf 4 1.9 tdi

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:59 Vetura , Vushtrri

AUTO SALLON RIDA SHESIM-NDRROJM-BLEJM VETURA

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:58 Vetura , Vushtrri

BMW GT 530D AUTOMATIK RKS 10MUJ FULL EKSTRA KAMER

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:57 Vetura , Vushtrri

RENAULT TWINGO 1.2B RKS 1 VIT KLIM 2007

3 250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:57 Vetura , Vushtrri

GOLF 4 1.9TDI KLIM RKS 8 MUJ 3450EURO

3 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:57 Vetura , Vushtrri

BMW X5 3.0 D AUTOMATIK MODIFIKANT RKS 1 VIT

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:57 Vetura , Vushtrri

GOLF 4 1.4B RKS KLIM 2750 EURO

2 750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:56 Vetura , Vushtrri

RENO MEGANE 1.9DCI 2004 RKS 2750euro

2 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:56 Vetura , Vushtrri

OPEL ZAFIRA 2.0DTI RKS 8 MUJ 7 ULSE 3100EURO

3 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:56 Vetura , Vushtrri

OPEL CORSA 1.7DTI RKS 6 MUJ KLIM 4 DYR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:56 Vetura , Vushtrri

GOLF 4 1.9TDI RKS KLIMATRONIK 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:54 Vetura , Vushtrri

VW Passat dizel

700 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:53 Vetura , Vushtrri

shitet ose ndrrohet opel astra

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:52 Vetura , Vushtrri

TOURAN 2.0TDI AUTOMATIK DSG RKS FULL EKSTRA

5 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:52 Vetura , Vushtrri

shitet ose ndrrohet opel astra

2 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:41 Vetura , Vushtrri

Shes Škoda Oktavia Viti 2011 1.6 TDI Foll Opcion

6 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:40 Vetura , Vushtrri

Rent A Car Vetura me Qira Me Qmimi Tvolitshme

20 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:40 Vetura , Vushtrri

Mercedes-CDI-03-Gjysum-Automatik-1.7-Dizell

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:34 Vetura , Vushtrri

VW Passat 2.0 Viti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim