Sot 17:43 Vetura , Vushtrri

shitet ose ndrrohet opel astra

2 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:42 Vetura , Vushtrri

Golf 2

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 17:41 Vetura , Vushtrri

Audi A3

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:41 Vetura , Vushtrri

Audi A4 Avant 2.0 Automatik

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:41 Shtëpi , Vushtrri

Shitet shtepia

Numri i dhomave: 3
Sot 17:39 Vetura , Vushtrri

VW Golf 4 1.9 TDI ME DOGAN

4 550 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:39 Vetura , Vushtrri

Golf 4

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 17:37 Vetura , Vushtrri

Bora 1.9

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:35 Vetura , Vushtrri

Mercedes-CDI-03-Gjysum-Automatik-1.7-Dizell

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:35 Vetura , Vushtrri

T4 2.5 viti 1999

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:29 Vetura , Vushtrri

GOLF 5 PLUS 1.9 DSG ME DOGAN FULl EKSTRA 77 KAVE

6 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:29 Vetura , Vushtrri

Shes kombin baj ndrrim me kamioneta dhe tjera

1 350 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:28 Vetura , Vushtrri

Reno kangoo 1,9TD

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:25 Vetura , Vushtrri

VW GOLF 6 1.6 TDI AUTOMATIK HIGHLINE-ME DOGAN

9 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:23 Vetura , Vushtrri

Shes fiat bravo 1.9 dizell rks klim

499 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:22 Vetura , Vushtrri

Shes Mercedes C200 dizell rks 1vit shum i rujtun��

2 550 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:22 Vetura , Vushtrri

Shes golf 3 1.9 dizell rks ekstrem i rujtun ��

1 999 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim