Sot 19:59 Vetura , Vushtrri

shite mercedesi

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:56 Vetura , Vushtrri

Opel vivaro 1.9 cdti +37744486561

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:55 Vetura , Vushtrri

Shitet kombi 2.5 tdi RKS +37744486561

2 350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:54 Vetura , Vushtrri

Shitet golf 2 +37744486561

650 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:53
Linku:
Vetura , Vushtrri

Rent a car PRINCE Mirè dhe Lirè

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 19:46 Vetura , Vushtrri

SHES PEZHO 1.8 BENZIN RKS ME KLIM SHUM I RUJTUM

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:45
Linku:
Vetura , Vushtrri

Vetura me Qira Prince

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:41 Vetura , Vushtrri

Opel Corsa benzin

670 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:41 Vetura , Vushtrri

Golf 2 ne gjendje prefekte me 1 vit regjistrim

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim