Dje 19:53
Linku:
Vetura , Vushtrri

Rent a car PRINCE Mirè dhe Lirè

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 20:14
Linku:
Vetura , Vushtrri

Vetura me Qira Rent a Car Prince

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Mar 11:43
Linku:
Vetura , Vushtrri

Rent a Car Vetura me Qira Prince

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999

Sot 17:56 Vetura , Vushtrri

shes ndrroj Wv Eos benzinë viti 2006 rks

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:48 Vetura , Vushtrri

Opel Corsa benzin

670 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 17:48 Vetura , Vushtrri

shes ndrroj pezho 206 dizel viti 2001 rks

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 17:47 Vetura , Vushtrri

Golf 2 ne gjendje prefekte me 1 vit regjistrim

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 17:45 Vetura , Vushtrri

Audi A3 2.0TDI SportBack Doganuar + Homulogim

8 199 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:44 Vetura , Vushtrri

shes ndrroj reno laguna viti 2001 rks 10 muaj

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:44 Vetura , Vushtrri

Shitet Golfi 4

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:40 Vetura , Vushtrri

shes ndrroj bmw 320 dizel viti 99 rks

3 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:28 Vetura , Vushtrri

MERCEDES C320 CDI AVANTGARD AUTOMATIK FULL EKSTRA

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:24 Vetura , Vushtrri

FELLNE 215-55-17 ��������

320 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 17:24 Vetura , Vushtrri

MERCEDES C KLLAS 220 CDI AUTOMATIK RKS

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim