14 Jan 10:09
Linku:
Vetura , Vushtrri

Shes Opell Astra

4 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 18:37
Linku:
Vetura , Vushtrri

Rent a Car Prince Lire dhe Mire

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999

Sot 15:24 Vetura , Vushtrri

Gollf 4 1.9 Pacifik 2003 Qmimi volitshem

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:21 Vetura , Vushtrri

VW Golf 4

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:12 Vetura , Vushtrri

Fiat punto 1.9 dizel rks

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:12 Vetura , Vushtrri

Citroen Dissel Automatik RKS 2007

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:06 Vetura , Vushtrri

Wv bora 1.9 tdi

3 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:05 Vetura , Vushtrri

Renault Kangoo

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 15:05 Vetura , Vushtrri

Shes - Audi A3 1.9 Dizell “ 11 Muj RKS “

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:52 Vetura , Vushtrri

Shes - Audi A6 1.9 TDI "' BOJ edhe NDRRIM "'

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:52 Vetura , Vushtrri

Audi A3 2.0TDI SportBack Doganuar + Homulogim

8 250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:49 Vetura , Vushtrri

BMW 320 Dissel Automatik

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:49 Vetura , Vushtrri

Golf 5 Plus1.9 TDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:48 Vetura , Vushtrri

BMW 730D Ambasador Full

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:48 Vetura , Vushtrri

Golf 6 RKS 2.0 Sportline

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:48 Vetura , Vushtrri

Shitet Tautan 7 ulse RKS full

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:47 Vetura , Vushtrri

MERCEDES VITO 220 TURBU DIZEL RKS 10 MUAJ

2 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim