Dje 19:53
Linku:
Vetura , Vushtrri

Rent a car PRINCE Mirè dhe Lirè

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 19:45
Linku:
Vetura , Vushtrri

Vetura me Qira Prince

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999

Sot 08:23 Banesa , Vushtrri

Banes

Numri i dhomave: 3
Sot 08:22 Banesa , Vushtrri

Banes

Numri i dhomave: 3
Sot 08:21 Vetura , Vushtrri

SHES MERCEDES 190 1.9 DIZEL(FABREKSHT)RKS 1VIT

Viti: 1986
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:19 Vetura , Vushtrri

Opel Corsa benzin

670 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:19 Vetura , Vushtrri

Golf 2 ne gjendje prefekte me 1 vit regjistrim

1 250 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:14 Vetura , Vushtrri

Shes--pezho 406 hdi dizell 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:10 Vetura , Vushtrri

SHES PEZHO 1.8 BENZIN RKS ME KLIM SHUM I RUJTUM

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:04 Vetura , Vushtrri

shes audi a4

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 07:55 Vetura , Vushtrri

Peugeot 407

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:51 Shtëpi , Vushtrri

Shitet shtepia

Numri i dhomave: 3
Sot 07:46 Vetura , Vushtrri

audi a6 2013 minjaq automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Në fillim