Sot 19:41 Vetura , Vushtrri

⚠️⚠️⚠️ AUTO KOSOVA ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:41 Vetura , Vushtrri

AutoShitje24 Blejm veturat RKS ose pa dogan defekt

11 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:41 Vetura , Vushtrri

Shes - Renault Trafic 1.9 Dizel *BOJ edhe NDRRIM*

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:41 Vetura , Vushtrri

Shes - Pikap Caddy 2.0 SDI

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:41 Vetura , Vushtrri

Shes - Jetta 2.0 TDI * MUNDESI NDRRIMI *

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:41 Vetura , Vushtrri

AUTO PLUS - BLEJM VETURA

9 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 19:39 Vetura , Vushtrri

������ AUTO STANDARD ������BLEJM VETURA

95 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 19:39 Vetura , Vushtrri

������ AUTO STANDARD ������BLEJM VETURA

95 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 19:39 Vetura , Vushtrri

������ BLEJM VETURA������ME AKSIDENT

4 444 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 19:39 Vetura , Vushtrri

������ BLEJM VETURA������ME AKSIDENT

4 444 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 19:39 Vetura , Vushtrri

BLEJ VETUR M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:38 Shtëpi , Vushtrri

Dy shtepit ne Vushtrri

Numri i dhomave: 7
Sot 19:36 Vetura , Vushtrri

Shes BMW X5 3.0D

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim