240 , 1
460 , 2
960 , 1
S40 , 1
S60 , 7
S80 , 2
V70 , 1
XC 90 , 2
13 Dhj 13:21 Vetura , Vushtrri

SHES VOLVO S80 DIZEL 2.5 RKS 5 MUAJ

4 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Gsh 14:15 Vetura , Vushtrri

Volvo s40 2.0 dizell

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Gsh 23:59 Vetura , Vushtrri

Volvo

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Krr 13:33 Vetura , Vushtrri

Volvo s80

4 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Krr 02:16 Vetura , Vushtrri

U shitt

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 11:17 Vetura , Vushtrri

Volvo KW 340 R+S60 PA DOGAN

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Shk 17:59 Vetura , Vushtrri

Kamjoni në gjendje te rregullt

7 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
19 Shk 18:27 Vetura , Vushtrri

Volvo V70 D5

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Jan 10:53 Vetura , Vushtrri

Shes volvo s60 2.4 d5 dhe opel aster 1.7 vit 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
23 Gsh 17:57 Vetura , Vushtrri

Shite ose ndrrim me vetur tjeter

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
31 Krr 12:44 Vetura , Vushtrri

Volvo S60 d5 -04

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Maj 11:41 Vetura , Vushtrri

Volvo xc90 9500

9 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 21:47 Vetura , Vushtrri

Shes kamionin

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Jan 18:06 Vetura , Vushtrri

Volvo S60 2.4 D5 viti 2002

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Nën 14:39 Vetura , Vushtrri

u shit vetura

2 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Tet 00:06 Vetura , Vushtrri

Shes ose bej ndrrime Volvo s60 d5 dizel 2002

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
29 Gsh 22:39 Vetura , Vushtrri

Volvo s60 D5 2.4 dizel -02

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim