02 Qer 11:17 Vetura , Vushtrri

Volvo KW 340 R+S60 PA DOGAN

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Jan 10:53 Vetura , Vushtrri

Shes volvo s60 2.4 d5 dhe opel aster 1.7 vit 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
23 Gsh 17:57 Vetura , Vushtrri

Shite ose ndrrim me vetur tjeter

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
31 Krr 12:44 Vetura , Vushtrri

Volvo S60 d5 -04

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Jan 18:06 Vetura , Vushtrri

Volvo S60 2.4 D5 viti 2002

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Tet 00:06 Vetura , Vushtrri

Shes ose bej ndrrime Volvo s60 d5 dizel 2002

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
29 Gsh 22:39 Vetura , Vushtrri

Volvo s60 D5 2.4 dizel -02

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim