Sot 09:34 Vetura , Vushtrri

BMW 530 D , AUTOMATIK , FULL EKSTRA , VITI 2005.

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:34 Vetura , Vushtrri

Mercedes Benz 190D

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:34 Vetura , Vushtrri

GOLF 5 DIZEL 1.9 TDI DSG AUTOMATIK RKS EXTRA IRUJT

5 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:34 Banesa , Vushtrri

Banesë me qera Moderne e re

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 09:34 Vetura , Vushtrri

MERCEDES VITO DIZEL 2.2 CDI MANUEL I DOGANUAR RKS

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:33 Vetura , Vushtrri

SHES OSE NDRROJ VETUREN BMW X5 DIZEL 3.0 AUTOMATIK

14 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:33 Vetura , Vushtrri

Blej Vetura Qe nuk i Perdorni Golf Fiat Audi Opel

333 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:33 Vetura , Vushtrri

TIGUAN DIZEL 2.0 TDI 6 SHPEJSI I DOGANUAR RKS

9 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:32 Vetura , Vushtrri

TOURAN 2.0 TDI DSG AUTOMATIK 7 ULSE RKS EXTRAIRUJT

7 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:32 Vetura , Vushtrri

OPEL ANTARA DIZEL 2.0 TDI AUTOMATIK 4x4 RKS

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:32 Vetura , Vushtrri

Kombi t4 2.5 tdi

1 650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:32 Vetura , Vushtrri

Mercedes 200 dizell

550 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:32 Vetura , Vushtrri

AUDI A3 BENXIN 2.0 MANUEL 6 SHPEJSI S-LINE RKS

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:32 Vetura , Vushtrri

BLEJ VETURA ME DHE PADOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

Viti: 2016
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 09:32 Vetura , Vushtrri

SHES OSE NDRROJ VETUREN SEAT IBIZA DIZEL 1.2TDI

6 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim