Sot 14:13 Vetura , Vushtrri

⚠️⚠️⚠️ AUTO KOSOVA ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:13 Vetura , Vushtrri

������ BLEJM VETURA������ME AKSIDENT

4 444 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 14:12 Vetura , Vushtrri

������ BLEJM VETURA������ME AKSIDENT

4 444 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 14:11 Vetura , Vushtrri

BLEJ VETUR M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:10 Vetura , Vushtrri

AutoShitje24 Blejm veturat RKS ose pa dogan defekt

11 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:06 Banesa , Vushtrri

Banes shiten

Numri i dhomave: 3
Sot 14:06 Banesa , Vushtrri

Banes shiten

Numri i dhomave: 3
Sot 14:06 Banesa , Vushtrri

Banes

Numri i dhomave: 2,5
Sot 14:05 Vetura , Vushtrri

Shitet Opel Combo 1.7 rks

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim