MAKINA , 295820
ELEKTRONIKA , 99606
VENDBANIME , 97945
TË TJERA , 29357

Sot 21:49 Banesa , Prishtinë

Shitet Villa ne Dardani

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 21:49 Vetura , Vushtrri

Fiat punto 1.9 jtd rks

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:49 Vetura , Prishtinë

BLEJ VETURA PA DOGANE DHE RKS NE TE GJITHE KOSOVEN

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:49 Vetura , Prishtinë

<<AUTO/ZONA>> BLEJM VETURA TARGA TË HUJA 24h

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:48 Vetura , Pejë

Audi A3

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:48 Banesa , Prishtinë

Lëshohet banesa me qera në Qendër

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 21:48 Vetura , Besianë

MERCEDES E500 RKS v8 306ps full boj ndrrim

6 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 21:48 Vetura , Prizren

Prizren

2 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:48 Vetura , Vushtrri

Shes ndrroj benz dizel 190 viti 92 rks 5 muaj

1 900 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:48 Vetura , Prishtinë

BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAVE

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:48 Banesa , Prishtinë

Banes me qira ne objektin Hyjnesha afer Eulexit

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Sot 21:48 Banesa , Prishtinë

Banes me qera në arberi te hotel ADRIA

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 21:48 Banesa , Prishtinë

Banesë me qira ne Aktash afer salles 1 Tetori

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
Sot 21:48 Banesa , Prishtinë

Banese me qera ne Dragodan

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 21:48 Banesa , Prishtinë

Banesa Bregu e Diellit tek banesat e kuqe

77 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 21:48 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA AUTO LAVDA

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim