MAKINA , 307385
ELEKTRONIKA , 103561
VENDBANIME , 101601
TË TJERA , 30872

Sot 19:42 Banesa , Prishtinë

Q04 ZYRE ME QERA NE QENDER 500 €

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 19:42 Banesa , Prishtinë

BANESE ME QIRA NE ULPIANE

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 19:42 Vetura , Prishtinë

SHES OPEL CORSA 1.4B Pa Dogannn +KLIM

700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:42 Banesa , Prishtinë

SHITET BANESA NË LAGJEN PEJTON

1 200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 19:42 Banesa , Prishtinë

Q46 Banesa me Qera me te gjitha shpenzime

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Sot 19:42 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qira ne Qender SHQ266

2 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sot 19:42 Shtëpi , Prishtinë

Prishtinë - lgj mati-1 -Shtepi dhe lokal me qira

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Sot 19:42 Vetura , Lipjan

MERCEDES. S 320CDI 4 MATIC. rks. “LONG VERSION”

14 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:42 Banesa , Prishtinë

Banes moderne me qera ne Dragodan 250E

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Në fillim